Kilo Vermek ve Yağ Yakmak

Sağlıklı bir yemek planı uyguluyorsunuz (en azından çoğu zaman) ve çalışıyorsunuz . Daha sağlıklı oluyorsunuz ve bunu kısa bir süre önce bildiğiniz kadar iyi görüneceksiniz. Ancak yine de kilo kaybı çok yavaş görünüyor. Ve bu sağlıklı iken, aynı zamanda sinir bozucu olabilir – ince olmak istersiniz ve şimdi istediğiniz!

 

Çözüm: Gardırobunuzu gizli bir silah olarak kullanın. Hayır, aslında kilo vermenize yardımcı olmaz . Ancak doğru giysiler, zayıflama sürecindeyken daha incelikli görünmenizi sağlayabilir.

 

UredineU’nun kurucusu ve CEO’su Lourdes Figueroa, ” Tamamen şaşırtıcı, ancak herhangi bir kadın gözlerini kandırmak için birkaç moda püf noktası kullanarak otomatik olarak 5, 10, hatta 15 libre daha ince görünebilir ” diye belirtiyor kadınlar nasıl kendi stilistleri olunur.

 

Figueroa’ya göre, filmlerde ve TV’de geçit töreninde gördüğümüz “mükemmel” cisimlerin birçoğu, çok zekice alışveriş yapmaktan başka bir şey değil.

 

Figüroa, “Esasen, bedenlerini dengelemek ve her şeyi koymak için elbise kullanıyorlar; bu da aslında pansuman ince olan şeyin başında geliyor,” diyor Figueroa, şu anda 8 büyüklüğünde, ancak bir zamanlar 20 büyüklüğünde bir beden.

 

Ama nereden başlayacağız İşte uzman tavsiyesi: Derin bir nefes alın, daha sonra tam uzunlukta bir aynada uzun ve sert bir görünüm – açık çıplak!

 

“Fazla pounda bakmanız ve vücudunuzun genel şekli, üst yarım ve alt yarısı arasındaki oran ve omuzlarınızın genişliği, boynunuzun uzunluğu gibi temel kemik yapınızın ayrıntılarına odaklanmanız gerekir. Kalça kemiklerinizin genişliği “diyor ünlü stilist Laura Siebold, LiveStylist.com direktörü.

 

 

Siebold, WebMD’ye bu alanların herhangi bir rakam türünün dengelenmesinin anahtarları olduğunu söylüyor.

 

Siebold, “Üstünüzün tabanınızdan kesinlikle daha büyük olması durumunda, bu orana ulaşmanız, üst yarıyı aynı anda en aza indirgeyerek alt yarıyı vurgulayan stiller seçmektir ve yine tam uzunlukta bir ayna en iyi arkadaşınız olabilir” diye belirtiyor Siebold.

 

Aynı şekilde, ağır ağır ve üstten aydınlık iseniz Siebold, gözü yukarı kaldıran kıyafetler arar der . Yüzün yakınında büyük boyun çizgileri ve parlak renkler, altta koyu renkler düşünün.

 

“Amacınız, üstte ve alt arasında görsel açıdan dengeli, simetrik bir görünüm elde etmek olmalıdır; böylece aynaya baktığınızda kesintisiz bir çizgi görüyorsunuz ve hiç kimse sıçramıyor” diyor Siebold.

 

Buna ek olarak, Arroz, vücudunuzun gövde ayrıntılarına (kısa veya kısa), göğüs (yüksek, alçak, geniş veya küçük), kalçalara (geniş yan yana) dikkat ederek dengeleme işleminize ince ayar yapabilirsiniz. veya geniş ön-arkaya) ve en ağırlığı nereye taşıdığınızı tanımak.

 

“Vücudunuzun geri kalanıyla ilişkili olarak doğru görünmeyen vücudunuzun herhangi bir alanı, düzeltici giysilerle çözmeniz gereken alan” diyor Figueroa.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çikolata Slim Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
© 2018